درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود فیلم Nobody 2021 هیچکس با دوبله فارسی

  دانلود فیلم Nobody 2021 هیچکس با دوبله فارسی

 • دانلود سریال The Office

  دانلود سریال The Office

 • دانلود سریال Money Heist

  دانلود سریال Money Heist

 • دانلود سریال Friends

  دانلود سریال Friends

 • دانلود سریال Breaking Bad

  دانلود سریال Breaking Bad

 • دانلود سریال Attack on titan

  دانلود سریال Attack on titan

 • دانلود سریال Vikings

  دانلود سریال Vikings

 • دانلود سریال Game of Thrones

  دانلود سریال Game of Thrones

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت

مطالب از سراسر وب

بازسازی واقعی کارتون فوتبالیست‌ها در قطر (عکس)

گل سوم یوکوهاما مقابل چونبوک علی رغم اینکه زیبایی های زیادی داشت اما مورد توجه AFC قرار نگرفت.

روز سه شنبه از گروه H رقابت های لیگ قهرمانان آسیا منطقه شرق، تیم یوکوهاما از ژاپن مقابل چونبوک‌ موتورز کره جنوبی قرار گرفت و به برتری چهار بر یک دست یافت تا با ۱۲ امتیاز، صعودش را قطعی کند. این یک پیروزی ارزشمند برای یوکاهامایی است که پس از تغییر نام مسابقات از جام باشگاههای آسیا به لیگ قهرمانان آسیا، توفیقی در رقابت های قاره ای کسب نکرده بود. ضمن اینکه، آنها این برد را مقابل چونبوک موتورزی کسب کردند که در 15 سال اخیر دو بار لیگ قهرمانان آسیا را فتح کرده است.

 

یکی از نکات قابل توجه دیگر این بازی، گل های دیدنی بود که بازیکنان یوکوهاما وارد دروازه حریف کردند. گل اول یوکوهاما روی شوت استثنایی تیراتون بونماتان در دقایق ابتدایی کار به ثمر رسید. این گل زیبا که با عکس العملی از سوی دروازه بان حریف هم مواجه نشد، در بین 5 گل برتر هفته از سوی AFC نیز انتخاب شد. گلی که اما می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، علی رغم زیبایی خاصی که داشت، از دید AFC دور ماند و جایی در بین گل های برتر هفته نداشت.

 

رسانه چوپز

در شرایطی که یوکوهاما از حریف با دو گل پیش بود، کره ای ها یکی از گل ها را جبران کردند تا کار برای نماینده ژاپنی اندکی دشوار شود. در همین شرایط بود که گل سوم را یوکاهاما به زیبایی هر چه تمام تر توسط ناکاگاوا به ثمر رساند. زیبایی این گل البته بیشتر به خاطر پاس گلی بود که اریک لیما آن را ارسال کرد. این بازیکن که هواداران یوکوهاما به حرکات آکروباتیک وی عادت دارند، در گوشه سمت چپ توپی را در اختیار گرفت و در حالی که شرایط و دید چندان مناسبی نداشت، با یک حرکت آکروباتیک، توپ را برای هم تیمی خود ارسال کرد. ناکاگاوا هم برای تکمیل حرکت زیبای اریک، تمام تلاشش را کرد و در شرایطی که خود را برای باز کردن دروازه به خط انداخته بود، گل سوم را وارد دروازه چونبوک کرد.

 

رسانه چوپز

 

رسانه چوپز

 

شادی گل یوکاهامایی ها پس از این گل نیز جالب بود و بازیکنان این تیم پس از اینکه ناکاگاوا توپ را در شرایطی دشوار با روی پا وارد دروازه حریف کرد و از درد روی زمین افتاد، او را از زمین بلند کرده و دو نفری در آغوشش گرفتند تا شادی گل را برپا کنند.

 

همان گونه که اشاره شد، هواداران یوکوهاما به حرکات آکروباتیک اریک لیما عادت دارند و این بازیکن بارها با این حرکات خود گل های دیدنی را برای تیمش به ثمر رسانده است. اما او این بار در نقش سازنده ظاهر شد و پاس گلی را داد که چندان در دنیای فوتبال مرسوم نیست و اگر هم شاهد چنین صحنه ای باشیم معمولا آن را از بازیکنی چون زلاتان ابراهیموویچ  یا سوباسا اوزارا دیده ایم! یکی از حرکات بیادماندنی دیگر اریک در یوکوهاما گلی بود که او در سال 2019 به تیم ناگویا زد. اریک در آن دیدار پس از اینکه توپ را با سینه مهار کرد، آن را با ضربه ای آکروباتیک، مشابه به گلی که رونالدینیو به ویارئال زده بود، وارد دروازه حریف کرد.

 

سایت چوپز

 

سایت چوپز

 
برچسب ها [Post_Tags_Title] ,